DC mandľový výživný denný krém

Klasický denný mandľový výživný krém je určený na denné ošetrenie suchého a citlivého typu pleti so sklonom k tvorbe vrások.

Typ pleti: Suchá a citlivá pleť

Popis: Klasický denný mandľový výživný krém je určený na denné ošetrenie suchého a citlivého typu pleti so sklonom k tvorbe vrások.

Účinné látky regulujú funkcie hydrofilno-lipidového charakteru. Prírodný mandľový olej bohatý na komplex vitamínov v tuku rozpustných, hlavne vitamínu A (retinol), zjemňuje a zvláčňuje pokožku, dostatočne ju premasťuje, vyživuje a pomocou prítomných triacylglyceridov dokonale obnovuje lipidový film. Okrem vitamínov v zostavenej receptúre sú prítomné aj esenciálne aminokyseliny, ktoré vypĺňajú medzibunkové priestory (vrásky), vznikajúce dôsledkom biologického starnutia, a tak dochádza k zlepšeniu celkového stavu pleti. Je to výťažok z obilných klíčkov (Triticum Vulgare). Pleť po použití prípravku sa stáva hladšou, plnšou a zlepšuje sa jej celková elasticita, čiže pružnosť. Dlhodobejším používaním uvedeného prípravku ráno i večer sa spomaľuje proces starnutia a krém ochraňuje pleť aj pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi.

Výrobok je dermatologicky testovaný, nie je testovaný na zvieratách. Výrobok obsahuje kyselinu boritú – nepoužívať deťom do troch rokov.

Ingrediencie: Aqua, Petrolatum, Prunus Dulcis, Paraffinum Liq., Cera Alba, Cetaceum, Cetylalcohol, Glyceryl Monostearate, Triticum Vulgare, Cholesterol, Glycerin, Aroma, Boric Acid, Lonicera Caprifolium Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Geraniol, Amyl Cinam- mal, Coumarin, Hydroxy Citronellal

Objem: 50 ml